РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Автомобіль погано розганяється

Так розташовані в підкапотному просторі вузли, несправність яких впливає на динаміку автомобіля.
Причин погіршення динаміки багато, як основні можна визначити так.
1. Несправність двигуна - зниження компресії в одному або декількох циліндрах, підсмоктування додаткового повітря у впускний тракт двигуна. Закоксовування системи випуску або пошкодження нейтралізаторів відпрацьованих газів.
2 Несправність системи живлення - засмічення форсунок, паливного фільтра і шлангів системи подачі палива. Недостатня подача бензонасоса. Застосування неякісного палива.
3 Несправність системи запалювання - вихід з ладу свічки запалювання, пробій високовольтної ланцюга системи.
4. Несправність системи управління двигуном - відмова датчиків системи. При відмові якого-небудь датчика електронний блок управління переходить на роботу за резервною програмі, що дозволяє доїхати до гаража або автосервісу, але при цьому знижуються потужностні і економічні характеристики двигуна.
5 Несправність системи  фаз газорозподілу - відмова електромагнітного клапана системи.
6 Пробуксовка зчеплення внаслідок зносу або несправності елементів гідроприводу його виключення.
7. Несправність гальмівної системи - пригальмовування одного або декількох коліс на ходу, неправильне регулювання стоянкового гальма.
8. Недостатній тиск повітря в шинах.
9. Перевантаження автомобіля
Повну діагностику автомобіля повинні проводити висококваліфіковані майстри з застосуванням спеціального діагностичного обладнання, тому зверніться в автосервіс.
Самостійно можна провести наступні роботи.
1. Перевірте і доведіть до норми тиск повітря в шинах.
2. Перевірте робочу гальмівну систему і стоянкове гальмо. Знімати колеса для цього не обов'язково. Знайдіть рівна ділянка дороги і в суху безвітряну погоду проведіть заїзд на визначення вибігу автомобіля. Автомобіль повинен бути повністю заправлений, в салоні тільки водій. Разгоните автомобіль до 50 км/год, вирівняйте швидкість, а потім вимкніть передачу і рухайтеся за інерцією до повної зупинки. Зробіть ще один заїзд у зворотному напрямку. Величина вибігу повинна скласти близько 500 м.
3 Перевірити роботу системи запалювання, як описано вище.

4. Перевірте роботу зчеплення. Первісну перевірку проводять на рівній, вільної від перешкод майданчику Педаллю акселератора встановіть підвищену частоту обертання колінчастого вала в режимі холостого ходу - приблизно 1500 хв. Загальмуєте автомобіль стоянковим гальмом. Вичавіть зчеплення і включіть I передачу. Потім починайте плавно відпускати педаль зчеплення. Якщо двигун затихне, зчеплення справно і не буксує. Якщо двигун не глохне, зчеплення зношене і вимагає заміни.

Зміст

.