РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Догляд за оббивкою і килимками салону

Кожні три місяці знімайте килимки і очищайте внутрішні панелі салону автомобіля (у разі необхідності цю роботу можна проводити і частіше). Для прибирання пилу та сміття, чищення килимів можна користуватися твердою щіткою. Після цього килимки і внутрішню оббивку необхідно ретельно пропилососити, особливо уздовж швів і складок.

Бруд можна видалити з килимків обробкою побутовими або автомобільними шампунями в аерозольній упаковці, дотримуючись інструкції виробника.

Частина внутрішніх панелей салону оббита вінілом. Для догляду за такою оббивкою випущено безліч спеціальних очищувачів і шампунів. Дотримуйтесь інструкцій виробника і, перш ніж приступати до глобальної чистки, випробуйте новий склад на прихованій ділянці оббивки для визначення здатності миючого засобу викликати зміни забарвлення оббивок.

Після чищення обробіть вінілову оббивку захисним складом.

Попередження
Перед обробкою сидінь ознайомтеся з інструкцією по застосуванню засобу: не всі склади придатні для обробки сидінь, так як роблять їх дуже слизькими. Не обробляйте захисними складами рульове колесо.

Залишаючи автомобіль на сонці, намагайтеся закривати покривалом освітлені ділянки шкіряної оббивки сидінь.

Зміст

.