РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Панель приладів

Розміщення елементів керування показано на рис. 1.6. Для зручності користування на ручках, кнопках і контрольних приладах, розташованих на панелі приладів та інших додаткових панелях управління, нанесені символи функціонального призначення.

Розміщення елементів управління

Рис. 1.6. Панель приладів і органи управління

Панель приладів

На панелі приладів розташовані такі органи управління і контрольно-вимірювальні прилади (див. рис. 1.6).

1 - бокові верхні сопла системи вентиляції та опалення салону. призначені для направлення потоку повітря з пічки, кондиціонера або системи вентиляції на скла передніх дверей для запобігання їх запотіванню. Напрямок потоку повітря з цих сопел не регулюється.

Бічні верхні сопла системи вентиляції та опалення салону

2 - бічні сопла системи вентиляції та опалення салону. Призначені для направлення потоку повітря з пічки, кондиціонера або системи вентиляції.

Бічні сопла системи вентиляції та опалення салону

Напрям потоку повітря змінюють поворотом рукоятки, встановленої в центрі сопла (вліво-вправо), або самих ґрат (вгору-вниз).

Напрямок потоку повітря змінюють поворотом рукоятки

Зліва (у правого бокового сопла - праворуч) встановлена рукоятка для регулювання кількості повітря, що подається через сопло. При повороті рукоятки до упору вгору заслінка повністю відкривається (максимальний потік повітря). При повороті рукоятки до упору вниз заслінка повністю закривається, перекриваючи потік повітря. Встановлюючи рукоятку в проміжні положення, регулюють величину потоку повітря.

Рукоятка для регулювання кількості повітря, що подається через сопло

3 - важіль перемикача покажчиків повороту і світла фар. Перемикач включає електричні ланцюги фар і покажчиків повороту при включеному запалюванні і може займати такі положення:

I - покажчики повороту вимкнені, включено габаритне освітлення, якщо перемикач 24 зовнішнього освітлення встановлено в положення Знак включеного габаритного освітлення і ввімкнено ближнє світло фар, якщо перемикач 24 переведений в положення Знак включеного ближнього світла фар;

II - включені покажчики лівого повороту (нефіксоване положення);

III - включені покажчики лівого повороту (фіксоване положення);

IV - включені покажчики правого повороту (нефіксоване положення);

V - включені покажчики правого повороту (фіксоване положення);

VI - рухом важеля на себе включено дальнє світло фар незалежно від положення перемикача 24 зовнішнього освітлення (нефіксоване положення);

VII - рухом важеля від себе включено дальнє світло фар, якщо перемикач 24 зовнішнього освітлення встановлено в положення Знак включеного дальнього світла (фіксоване положення).

Вимикачі звукового сигналу

4 - вимикачі звукового сигналу. Для того щоб включити звуковий сигнал, натисніть на будь-який з вимикачів.

Комбінація приладів

5 - комбінація приладів (див. «Комбінація приладів»).

Важіль перемикача очищувача і омивача вітрового скла

6 - важіль перемикача очищувача і омивача вітрового скла. Перемикач включає електричні ланцюги при включеному запалюванні. Важіль перемикача можна перевести в наступні положення:

I - очищувач і омивач скла вимкнені;

II - очищення вітрового скла від бризок (нефіксоване положення). При перекладі важеля в це положення склоочисник виконує один робочий цикл;

III - включений переривчастий режим роботи очищувача вітрового скла;

IV - включена мала швидкість очищувача вітрового скла;

V - включена велика швидкість очищувача вітрового скла.

Важіль перемикача очищувача і омивача вітрового скла. Фото 2

При переміщенні важеля на себе включається омивач вітрового скла (нефіксоване положення), одночасно включається і склоочисник. При відпуску важеля щітки склоочисника виконають ще кілька циклів.

Важіль перемикача очищувача і омивача вітрового скла. Фото 3

Перемикач у верхній частині важеля регулює інтервал спрацьовування щіток склоочисника в переривчастому режимі роботи: крайнє ліве положення - мінімальний інтервал, крайнє праве - максимальний.

Центральні сопла системи вентиляції та опалення салону

7 - центральні сопла системи вентиляції та опалення салону. Призначені для направлення потоку повітря з пічки, кондиціонера або системи вентиляції. Напрямок потоку повітря змінюють поворотом рукоятки, встановленої в центрі сопла (вліво-вправо) ...

Центральні сопла системи вентиляції та опалення салону. Фото 2

... або самих ґрат (вгору-вниз).

Центральні сопла системи вентиляції та опалення салону. Фото 3

Між соплами встановлена рукоятка для регулювання кількості повітря, що подається.

При повороті рукоятки до упору вгору заслінка повністю відкривається (максимальний потік повітря). При повороті рукоятки до упору вниз заслінка повністю закривається, перекриваючи потік повітря. Встановлюючи рукоятку в проміжні положення, регулюють величину потоку повітря через центральні сопла.

8 - магнітола або місце для її установки (в залежності від комплектації автомобіля).

Підстаканник

9 - підстаканник. Призначений для розміщення чашок і склянок. Для того щоб скористатися підсклянником, натисніть на його кришку...

Підстаканник. Фото 1

... після чого він висунеться з центральної консолі. Для того щоб прибрати підсклянник, натисніть повторно на кришку до спрацювання фіксатора.

10 - фронтальна подушка безпеки переднього пасажира.

Фронтальна подушка безпеки переднього пасажира

11 - речовий ящик. Служить для зберігання дрібних речей і відкривається при натисканні на ручку замку вгору.

Речовий ящик

12 - блок вимикачів містить наступне:

Вимикач обігріву заднього скла

1 - вимикач обігріву заднього скла. При натисканні на кнопку вимикача (ключ у вимикачі запалювання повинен перебувати в положенні «II») включається обігрів заднього скла, одночасно в кнопці спалахує контрольна лампа. При повторному натисканні на кнопку обігрів вимикається;

Попередження
Нагрівальний елемент заднього скла споживає великий струм. Тому щоб уникнути надмірного розряду акумуляторної батареї включайте електрообігрів при працюючому двигуні і тільки на час, необхідний для усунення запотівання заднього скла. Для того щоб не пошкодити нитки обігрівача, не використовуйте для очищення внутрішньої сторони заднього скла скребки та інші гострі предмети, а також миючі засоби з абразивними речовинами.

Вимикач обігріву лівого переднього сидіння

2 - вимикач обігріву лівого переднього сидіння. При натисканні на кнопку вимикача (ключ у вимикачі запалювання повинен перебувати в положенні «II») включається обігрів лівого переднього сидіння, одночасно в кнопці спалахує контрольна лампа. При повторному натисканні на кнопку обігрів вимикається;

Вимикач аварійної сигналізації

3 ~ вимикач аварійної сигналізації. При натисканні на кнопку вимикача загоряються миготливим світлом всі покажчики повороту і відповідні їм контрольні лампи, встановлені в комбінації приладів. При повторному натисканні на кнопку сигналізація вимикається;

Примітка
Аварійна сигналізація працює при будь-якому положенні ключа у вимикачі (замку) запалювання.

4 - вимикач обігріву правого переднього сидіння;

5 - індикатор включення охоронної системи.

Блок управління системою опалення

13 - блок управління системою опалення (кондиціонування) і вентиляції салону, див.. «Опалення (кондиціонування) і вентиляція салону».

Важіль управління коробкою передач

14 - важіль управління коробкою передач (див. «Важіль управління коробкою передач»).

Важіль стоянкового гальма. Фото 1

15 - важіль стоянкового гальма. Для того щоб загальмувати автомобіль стоянковим гальмом, підійміть важіль до упору вгору - в комбінації приладів загориться червоним світлом контрольна лампа.

Важіль стоянкового гальма. Фото 2

Для того щоб розгальмувати автомобіль, потягніть важіль трохи вгору, натисніть на кнопку в торці рукоятки важеля і опустіть важіль до упору вниз - контрольна лампа повинна згаснути.

Попільничка з прикурювачем

16 - попільничка з прикурювачем. Для використання попільнички натисніть на її кришку.

Під кришкою встановлені лоток 1 попільниці і прикурювач 2.

Під кришкою встановлені лоток 1 попільнички і прикурювач 2.

Для очищення попільнички витягніть лоток з облицювання тунелю дна.

Для очищення попільнички витягніть лоток з облицювання тунелю дна.

Для використання прикурювача натисніть на кнопку його рухомої частини

Для використання прикурювача натисніть на кнопку його рухомої частини. Після нагріву спіралі протягом 10-20 с рухома частина автоматично з клацанням повернеться в початкове положення.

Після цього витягніть прикурювач для використання.

Після цього витягніть прикурювач для використання.

Попередження
Прикурювач можна включити повторно не раніше ніж через 20 с. Не тримайте прикурювач примусово в натиснутому положенні. Не використовуйте патрон прикурювача для підключення потужних електричних приладів (електрокавоварка і ін.) - Це може привести до пошкодження електрообладнання автомобіля.
Якщо кнопка прикурювача не повертається у вихідне положення через 30 секунд після включення, витягніть прикурювач з патрона, щоб не допустити перегорання спіралі.

17 - педаль акселератора.

Вимикач (замок) запалення

18 - вимикач (замок) запалення, об'єднаний з пристроєм проти викрадення, розташований з правого боку рульової колонки. Ключ у замку може займати одне з трьох положень:

- I (блокування) - запалення вимкнене, при вийнятому ключі включено протиугінний пристрій. У цьому положенні не працюють звуковий сигнал і магнітола.

Для гарантованого блокування вала рульового управління поверніть рульове колесо вправо або вліво до клацання.
Для виключення пристрою проти викрадення вставте ключ в вимикач запалювання і, злегка повертаючи рульове колесо вправо-вліво, поверніть ключ в положення «II»;

Попередження
Не вимикайте запалювання і не виймайте ключ із замка під час руху: рульове керування буде заблоковано і автомобіль стане некерованим.

- II (включено) - запалення включене, ключ не виймається, рульове управління розблоковано. Включені запалювання, прилади і всі електричні ланцюги;

- Ill (стартер) - включені запалювання і стартер, ключ не виймається, рульове управління розблоковано. Це положення ключа нефіксоване, при відпуску ключ під дією зусилля пружини повертається в положення «II».

19 - педаль гальма.

Фіксатор положення рульової колонки

20 - важіль блокування положення рульової колонки (див. «Регулювання керма»).

21 - педаль зчеплення.

22 - поличка для дрібних предметів.

Регулятор підсвічування комбінації приладів

23 - регулятор підсвічування комбінації приладів. При обертанні рукоятки регулятора з одного крайнього положення в інше плавно змінюється освітленість приладів. При повороті рукоятки до упору вгору яскравість освітлення максимальна, при повороті вниз - мінімальна.

24 - перемикач зовнішнього освітлення. Поворотом рукоятки виберіть одне з наступних положень:

Перемикач зовнішнього освітлення

- зовнішнє освітлення вимкнене;

Включено габаритне освітлення

- включено габаритне освітлення;

Примітка
При включенні габаритного освітлення в комбінації приладів спалахує контрольна лампа 4 (див. рис. 1.7).

Включено ближнє / дальнє світло фар

- ввімкнено ближнє / дальнє світло фар.

Примітка
При включенні дальнього світла фар в комбінації приладів спалахує контрольна лампа 8 (див. рис. 1.7).

Включення заднього протитуманного ліхтаря

Для включення заднього протитуманного ліхтаря поверніть рукоятку перемикача в положення ID і витягніть її на одну позицію.

Для включення протитуманних фар поверніть рукоятку перемикача в положення ю і витягніть її на дві позиції.

Рукоятка приводу замка капота

25 - рукоятка приводу замка капота (див. «Капот»).

Зміст

Відеоогляди

Запчастини

Перемикач підрульовий (A15-3774010)

Перемикач підрульовий A15 (A15-3774010) 1785 грн.

Перемикач підрульовий (A15-3774010BA)

Перемикач підрульовий A15 (A15-3774010BA) 3050 грн.
Блок подрулевых переключателей,Оригинал (a15-3774010ba) 1276 грн.

Перемикач фар (A15-3772050BA)

Перемикач фар A15 (A15-3772050BA) 2247 грн.
Переключатель фар в сборе (блок) Chery Amulet (A15-3772050BA) 2461 грн.

Ручка ручного гальма (A11-3508010)

Ручка ручного тормоза A15 (A11-3508010) 1085 грн.

Ручка КПП (A11-1703510)

Ручка КПП з кожухом (чорна) Chery Amulet (A11-1703510) 214 грн.
Чохол КПП (чорний) A15 (A11-1703510) 211 грн.
Ручка перемикання передач з кожухом чорна PREMIUM (a11-1703510) 194 грн.

Кнопка керування кондиціонером (A11-8112013)

Кнопка кондиціонера A15 (A11-8112013) 199 грн.
Кнопка керування кондиціонером Chery Amulet (A11-8112013) 173 грн.
Кнопка кондиціонера Оригінал (a11-8112013) 242 грн.

Блок керування кондиціонером (A15-8112010)

Блок керування кондиціонером (без кнопок) Chery Amulet (A15-8112010) 748 грн.
Блок керування кондиціонера (без кнопок) A15 (A15-8112010) 906 грн.
Блок керування обігрівача (a15-8112010) 660 грн.
Блок керування обігрівача PREMIUM (a15-8112010) 732 грн.
Блок управления кондиционера (без кнопок) (CDN) A15-8112010 (CDN6049) 1045 грн.
Блок управління пічкою (без кнопки кондиціонера) (a15-8112010) 974 грн.
.