РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Перевірка і регулювання педалі гальма

Вільний хід педалі служить одним з критеріїв для перевірки справності гальмівної системи. У той же час положення педалі багато в чому забезпечує справну роботу системи. Якщо педаль знаходиться від підлоги на відстані, що більше нормативного, можливо неповне розгальмовування коліс при відпусканні педалі (при цьому зазвичай відсутній вільний хід педалі). Якщо педаль знаходиться дуже низько, можливе зниження ефективності гальм, викликане зменшенням робочого ходу педалі.

Вам знадобиться лінійка.

відстань від накладки на педалі до підлоги у вільному стані

1. Виміряйте відстань від накладки на педалі до підлоги у вільному стані.

Натисніть рукою на педаль до моменту збільшення опору і виміряйте відстань від накладки на педалі до підлоги у цьому положенні

2. Натисніть рукою на педаль до моменту збільшення опору і виміряйте відстань від накладки на педалі до підлоги в цьому положенні. Різниця між цими двома вимірами і буде вільним ходом педалі, який повинен становити 3-6 мм. Виміряйте відстань від накладки на педалі до підлоги в натиснутому положенні, для цього виконайте наступне.

1. Пустіть двигун, кілька разів різко натисніть на педаль гальма і відпустіть педаль.

Натисніть на педаль гальма ще раз і виміряйте відстань від підлоги до краю педалі

2. Натисніть на педаль гальма ще раз і виміряйте відстань від підлоги до краю педалі, воно повинно складати не менше 80 мм. Якщо значення менше зазначеного замінити вакуумний підсилювач (див. «Заміна вакуумного підсилювача гальм»).

Зміст

.