РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Прокол колеса

Прокол колеса - це неприємність, з якою рано чи пізно стикається кожен водій. Повітря з проколотого колеса може виходити швидко або повільно, це залежить і від розміру предмета, який проколов колесо, і від того, які шини встановлені на автомобіль: камерні чи безкамерні. З невеликим цвяхом в безкамерній шині можна їздити багато днів, перш ніж ви помітите, що колесо спустило.

Дуже важливо вчасно визначити, що стався прокол колеса. Під час руху звертайте увагу на поведінку автомобіля: якщо він став погано розганятися, збільшилося зусилля на кермовому колесі при маневруванні або погіршилася курсова стійкість, обов'язково перевірте тиск в колесах.

Найпростіший спосіб відремонтувати колесо - звернутися в найближчу шиномонтажную майстерню, де ремонт зроблять швидко, професійно і, як правило, за цілком доступною ціною.

Спущене колесо

Попередження
Не намагайтеся дістатися до шиномонтажної майстерні на повністю спущеному колесі: достатньо проїхати так кілька десятків метрів і шину доведеться викидати.

Потрібно замінити пошкоджене колесо запасним. Однак ця досить проста операція вимагає деяких навичок.

При проколі колеса включіть аварійну сигналізацію, плавно загальмуйте автомобіль до швидкості 2-3 км/год, на I передачі постарайтеся обережно переміститися до краю проїжджої частини і зупинитися якомога правіше на узбіччі, а якщо можливо, то за межами проїжджої частини. Якщо дозволяють дорожні умови і це не суперечить вимогам Правил дорожнього руху, при проколі будь-якого колеса з правого боку автомобіля притискайтеся до правого узбіччя, при проколі зліва - до лівої. Намагайтеся не зупиняти автомобіль в місцях, де дорога погано проглядається: в крутих поворотах, на спусках і підйомах, мостах, у тунелях. Якщо автомобіль залишився на проїжджій частині, в першу чергу забезпечте власну безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху! Увімкніть аварійну сигналізацію і встановіть знак аварійної зупинки.


Зміст

.