РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Розділ 11. Кузов

Кузов автомобілів Chery Amulet типу п'ятидверний хетчбек, несучої конструкції, суцільнометалевий. Каркас кузова включає в себе підставу, боковини, дах і деталі, сполучені між собою електрозварюванням (точкового, шовного та дугового). Кузов являє собою нерозбірну конструкцію, що володіє достатньою жорсткістю і несе на собі всі агрегати автомобіля, навісні вузли, деталі кузова та інтер'єру.

До навісних вузлів відносяться бічні двері, капот, двері задка, передні крила, передній і задній бампери. Бічні двері, капот, двері задка прикріплені до кузова петлями, передні крила - болтами.

В залежності від комплектації автомобілі Chery Amulet оснащують електросклопідйомниками. Для захисту від бокового удару двері посилені спеціальною ударостійкою балкою.

Скла бічних дверей і боковин, а також скло дверей задка гнуті, поліровані, загартовані.

Вітрове скло тришарове. Скло вітрового вікна і скло дверей задка вклеєні у відповідні отвори. Скло дверей задка забезпечене елементами обігріву.

Передній і задній бампери пластмасові, забезпечені енергопоглинаючими елементами, пофарбовані в колір кузова і прикріплені до кузова болтами. Облицювання радіатора знімне, прикріплене пластмасовими тримачами до каркасу моторного відсіку.

Передні сидіння роздільні, з механічним регулюванням їх поздовжнього положення і кута нахилу спинки. Підголівники сидіння легкознімні, регульовані по висоті, встановлені на спинках сидінь.

Заднє сидіння включає в себе дві подушки і дві спинки. При необхідності подушки та спинки заднього сидіння складаються по частинах для збільшення обсягу багажного відсіку.

Задні ремені безпеки для крайніх пасажирів інерційні. Для середнього пасажира передбачений поясний ремінь.

з метою підвищення пасивної безпеки автомобіль обладнаний системою SRS. У неї входять подушки безпеки, які спрацьовують у момент аварії.

У салоні автомобіля встановлені енергопоглинаюча панель приладів, прикурювач, попільничка, протисонячні козирки, система опалення, вентиляції і кондиціонування, дзеркало заднього виду, поручні.

Об'єм, температуру, напрямок і інтенсивність повітряних потоків регулюють перемикачами, встановленими в блоці керування системою опалення, вентиляції та кондиціонування.

Витяжна вентиляція кузова здійснюється через дефлектори з клапанами, які встановлені під заднім бампером.

Корисні поради
На час тривалої стоянки автомобіля не накривайте кузов чохлом з щільного матеріалу. Намоклий під дощем чохол створює при нагріванні на сонці парову «лазню», лакофарбове покриття кузова під ним може відшаруватися і спучитися. Крім того, під поривами вітру чохол переміщується і здирає фарбу на виступаючих частинах кузова.
Не кладіть на кузов предмети з гуми. Через деякий час гума залишить на покритті (особливо світлому) незмивні плями.
Якщо з часом гумотехнічні вироби на кузові вашого автомобіля втратили товарний вигляд, протріть їх кремом для рук, що містить гліцерин, або силіконовою змазкою, що продається в магазинах автозапчастин.
Час від часу проводьте тонкою металевою пластинкою між бічним склом і гумовою накладкою на двері, щоб видалити пил і пісок і оберегти скло від подряпин.
Після миття обов'язково вийміть гумові килимки і просушіть салон. Волога під килимками — головна причина появи корозії підлоги.

Можливі несправності кузова, їх причини та способи усунення


 

Причина несправності Спосіб усунення
Темні плями на всій поверхні кузова
Застосування для миття гарячої води (вище 80 "С) Незначні пошкодження усувайте поліруванням, при значних пошкодженнях перефарбуйте кузов
Застосування етилованого бензину або інших роз'їдаючих речовин для видалення воскового покриття Перефарбуйте кузов
Рожеві плями на поверхнях, пофарбованих у світлий колір
Попадання охолоджуючої рідини Відполіруйте пошкоджені місця
Світлі плями на поверхнях, пофарбованих у темний колір
Вплив вологи при тривалому зберіганні автомобіля під повітронепроникним чохлом Відполіруйте пошкоджені місця, при необхідності перефарбуйте кузов
Емаль втратила первісний блиск
Використання сухого обтирального матеріалу Відполіруйте пошкоджені місця, при необхідності перефарбуйте кузов
Тривалий вплив сонця Відполіруйте пошкоджені місця, при необхідності перефарбуйте кузов
Застосування для миття кузова речовин, роз'їдаючих покриття Відполіруйте пошкоджені місця, при необхідності перефарбуйте кузов
В салон проникає вода
Збільшений зазор по периметру двері з кузовом Відрегулюйте положення дверей і засувки замка
Зім'ятий металевий каркас ущільнювача отвору дверей Замініть ущільнювач
Двері не закривається
Заїдання рухомих деталей замка внаслідок попадання пилу Зніміть замок, промийте гасом і змажте мастилом ЦИАТИМ-201 або аналогічним
Двері не відпираються внутрішньою ручкою
Неповний хід важеля внутрішнього привода внаслідок малого ходу тяги Відрегулюйте положення внутрішньої ручки приводу замка
Замок капота не відпирається рукояткою із салону
Обрив троса привода замка Замініть трос
Капот не замикається замком
Поломка або ослаблення пружини замка Замініть пружину
Опускне скло не фіксується в заданому положенні
Поломка пружинного гальма механізму склопідйомника Замініть склопідйомник

Зміст

.