РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Водневий Hyundai іх35 б'є рекорди дальності

22.04.2021

Hyundai іх35 Fuel Cell з водневим двигуном подолав рекордну відстань для автомобілів з водневими паливними елементами в 700 кілометрів. Вимірювання велися незалежною екологічною організацією з Норвегії. Тестова поїздка проходила територією 3-х країн (Норвегія, Швеція і Данія), загальний час на дорогу зайняв 10 годин при середній швидкості близько 76 км / год. Порівняно невисока швидкість наслідок умов пробігу - дотримання всіх правил дорожнього руху і особливо швидкісного режиму.

Hyundai іх35 Fuel Cell. Фото 1

Компанія Hyundai планує найближчим часом почати поставки кросоверів з водневими двигунами в Європу, і цей пробіг приурочений до старту поставок. Планується в рамках програми HyFIVE надати в оренду європейським користувачам з вище перерахованих країн 75 автомобілів Hyundai іх35 Fuel Cell.

Водневий Hyundai іх35, за словами розробників, перший автомобіль, який поряд зі звичайними електрокарами уособлює собою майбутнє автопрому.

Hyundai іх35 Fuel Cell. Фото 2

Новинка зовні, так і всередині нічим не відрізняється від свого бензинового побратима. Єдина відмінність, яке відразу впадає в очі - на 150 літрів зменшений багажник за рахунок розташованого поруч балона. Стиснутий під тиском в 700 атмосфер водень знаходиться в двох балонах - перший на 40 л розташований перед задньою віссю, другий, об'ємом 104 літри, позаду неї.

Hyundai іх35 Fuel Cell. Фото 3

Слід зазначити, що питання безпеки балонів приділили чимало уваги, тиск в 700 атмосфер не жарт. Роблять їх із спеціального вуглецевого композиту і алюмінієвого сплаву. Балони пройшли безліч випробувань - і на розрив при підвищенні робочого тиску, і всілякі деформації, як наслідок аварій, і навіть випробування зі стріляниною. І тільки після цього був отриманий сертифікат безпеки для серійного випуску. Крім цього, машина обладнана 4-ма спеціальними датчиками, які постійно стежать за можливим витоком водню.

За ходовим якостям водневий Hyundai практично не відрізняється від бензинового. Час розгону до 100 км 12,5 секунд, при цьому треба враховувати, що його маса на 100 кг більше. Максимальна швидкість становить 160 км/год.

» Всі новини

Проголосувало   2
.