РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Новий електрокросовер від китайського виробника GAC Motor

05.04.2021

Anion Y. Фото 1

Китайська фірма GAC Motor провела презентацію свого нового електричного кросовера, який буде випускатися під маркою Aion, створеною спеціально для «зелених» машин.

Під нею вже виробляються «батарейні» седан Aion S і позашляховик Aion V. Новинка, що отримала позначення Aion Y, стала третьою в лінійці підрозділу.

Anion Y. Фото 2

Aion Y – компактний паркетник, схожий за габаритами з моделлю Volvo XC40. Він оснащений 136-сильним електродвигуном, встановленим на передній осі, і 3-ма варіантами літій-іонних акумуляторних батарей.

У базовій комплектації енергозапас становить 60 кВт/год, чого вистачить на 410 км пробігу. Середнє виконання отримало акумулятор ємністью в 70 кВт/год, що забезпечує запас ходу в 500 км. А топове – батарею на 80 кВт/год, якої вистачить на 600 км.

Anion Y. Фото 3

У списку штатного оснащення Aion Y значаться цифрова приборка, електронні системи безпеки, а також сучасна мультимедійна система з 5G-інтернетом і функцією сканування осіб водія і пасажирів. Вона, своєю чергою, допомагає налаштовувати під їздців клімат, передні крісла і музику.

» Всі новини

Проголосувало   2
.