РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Китайська Great Wall планує випускати водневі автомобілі

01.04.2021

У планах китайського концерну Грейт Вол стати одним з провідних світових виробників автомобілів на водневих двигунах.

Great Wall підійшла до цього питання дуже серйозно - перші кросовери з водневими паливними елементами будуть випущені вже в цьому році. 29 березня на конференції по водневій стратегії Great Wall Motor, яка пройшла в технологічному центрі Баодін Хаваль про це повідомив Чжан Тяньюй, голова FTXT Energy Technology Co Ltd, філії Грейт Вол по технологіях на водневих елементах.

Grat Wall Company. Фото 1

Крім виробництва позашляховиків, в планах концерну виробництво 49-тонних вантажівок на водневих двигунах. Перші 100 таких «важковаговиків» будуть зроблені найближчим часом.

Основою для автомобілів на водневих паливних елементах буде платформа L.E.M.O.N. (застосовується в нових позашляховиках Haval), вірніше її адаптована версія. Передбачувана потужність силових установок близько 270 к.с. Вони будуть модульної конструкції, що дозволить легко комбінувати різні варіації систем паливних елементів, батарей, самих двигунів, балонів з воднем.

Grat Wall Company. Фото 1

Керівництво Great Wall в перебігу трьох років планує інвестувати три мільярди юанів (457 млн. доларів) на розробку і виробництво авто з водневими елементами. До 2023 року планується зайняти лідируючі позиції з виробництва таких авто в Китаї, а потім вийти на лідируючі позиції в світі, поряд з такими компаніями як Toyota, Hyundai і Honda.

» Всі новини

Проголосувало   1
.