РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Geely запустила серійне виробництво супутників

27.02.2021

Виробнича потужність підприємства перевищить 500 апаратів на рік.

Спутник

Китайська компанія Geely оголосила про відкриття абсолютно нового підприємства з виробництва космічних супутників для обслуговування «розумних» автомобілів і безпілотників. Запуск першого апарату власного виробництва Geely відбудеться найближчим часом.

Новий завод розташувався в китайському місті Тайчжоу, де у Geely також є власні потужності для випуску легкових машин. Початок серійного випуску супутників намічено на жовтень 2021 року.

Виробнича потужність підприємства перевищить 500 апаратів на рік.

У компанії відзначають, що запуск низькоорбітальних супутників стане важливим етапом у створенні мережі «розумних» автомобілів, які будуть взаємодіяти через бездротове підключення між собою і навколишнім інфраструктурою.

Про те, що Geely має намір створити власне виробництво супутників, стало відомо навесні 2020 року. Тоді повідомлялося, що китайці інвестували близько $330 млн у будівництво підприємства, де налагодять виробництво низькоорбітальних супутників, які зможуть забезпечити більш точну передачу даних для машин з автопілотом.

Мережа з низькоорбітальних супутників дозволить забезпечити високошвидкісний доступ в інтернет, точну навігацію та хмарні сервіси для машин з автоматичними системами управління, програмне забезпечення яких зможе оновлюватися по повітрю.

» Всі новини

Проголосувало   1
.