РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

KIMIKO

Країна виробника: Китай

KIMIKO - це лідер з виробництва приводних ременів, деталей зчеплення, водяних і масляних насосів, гальмівних колодок, натяжних і обвідних роликів, а також різних ущільнювальних прокладок для автомобілів китайського виробництва.

На сьогодні, не залишилося жодного китайського виробника, для автомобілів якого не було б запчастин KIMIKO. Ми в повному обсязі освоїли вимоги BYD, CHERY, GEELY, LIFAN, GREAT WALL, BOGDAN, DADDY, FOTON, FAW, BAW, JAC, DONG FENG, TATA та інших виробників легковий і вантажний автотехніки. Але за оцінками фахівців, з технологічної точки зору, продукція KIMIKO помітно відрізняється від усього, що виробляється для китайської техніки. І в цьому немає нічого дивного! У компанії налічується близько 200 одиниць імпортного промислового устаткування, відповідного найвищим міжнародним стандартам, серед якого є обладнання для високоточної пресування заготовок; обладнання для очищення потокових ліній, порізки ременів, верстати по виробництву молдингів, випробувальне обладнання.

Така матеріальна база, в сукупності з новітніми технологіями японських розробників, дає нам можливість з упевненістю дивитися в майбутнє! Ми настільки впевнені в якості своєї продукції, що надаємо кожному нашому покупцеві гарантію від виробника!

В якості запчастин KIMIKO Ви зможете переконатися особисто, коли придбаєте будь-яку з них, будь то приводні ремені, ролики натяжних механізмів, помпи, прокладки для двигунів, гальмівні колодки або деталі зчеплення. Кожна з них несе в собі частину технологічних розробок у дусі нашого часу. Головні пріоритети цих технологій - енергозбереження і надійність!

Завод Kimiko - відомий завод гумотехнічних виробів, що знаходиться на острові Тайвань.

На даний момент він є лідером якості з виробництва запчастин для китайських автомобілів, як в самому Китаї, так і в Європі.

Запчастини Кіміко виготовляються для таких популярних марок як CheryGeely,Great WallBYDLifanChana BenniFAWFotonJACDongFeng.


Запчастини KIMIKO

Новини

02.01.2022 Електроседан BYD Han отримає версію без даху Електроседан BYD Han отримає версію без даху

Новинка із запасом ходу 500 км дебютує найближчим часом. Фотошпигунам вдалося зробити знімки прототипу унікальної новинки від китайського автогіганта BYD. Йдеться про кабріолет, зроблений на...

21.06.2021 Changan готує до випуску гібридну версію флагмана Changan готує до випуску гібридну версію флагмана

Китайський автопром вже давно перестав дивувати своїм «шаленим» розвитком, особливо це стосується сфери гібридних та електромобілів. На цей раз китайський автогігант Changan оголосив...

25.05.2021 Станції швидкої заміни акумуляторів від Geely Станції швидкої заміни акумуляторів від Geely

Китайський автогігант Geely почав роботи зі створення (поки тільки на території Китаю) станцій призначених для швидкої заміни акумуляторів електромобілів. На них можна буде поміняти повністю...

19.05.2021 Таксі робот вже реальність Таксі робот вже реальність

У Китайській Народній Республіці вперше запущений сервіс повністю роботизованих таксі під назвою Apollo Go. сТОЇТЬ за цим ІТ корпорація Baidu, яку цілком виправдано називають «китайським...

» Всі новини

.