РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Каталог запчастей Lifan 320 Smily

Корпус трансмісії

Корпус трансмісії Lifan 320 Smily. Артикул: l320-1-21
Номер Каталожний номер Фото Назва
LF479Q1-3802100A Датчик швидкості Датчик швидкості
LF479Q1-3802100B1 Датчик швидкості (інтегративний) Датчик швидкості (інтегративний)
1 LF479Q1-1701011D Корпус КПП (зі сторони зчеплення) Корпус КПП (зі сторони зчеплення)
2 LF479Q1-1701021D1 Корпус коробки перемикання передач Корпус коробки перемикання передач
3 LF481Q1-1701028A Втулка корпуса КПП (Φ10×25) Втулка корпуса КПП (Φ10×25)
4 LF481Q1-2303322A Сальник диференціала (для конусних підшипників) Сальник диференціала (для конусних підшипників)
5 LF481Q1-1701334A Підшипник вижимний Підшипник вижимний
6 Q1840835 Болт M8×35 Болт M8×35
Bolt - hexagon flange
7 LF481Q1-1701330A Вилка вижимного підшипника Вилка вижимного підшипника
8 LF481Q1-1702160A Циліндр зчеплення робочий Циліндр зчеплення робочий
9 LF481Q1-1702159A Болт M8×25 Болт M8×25
10 LF481Q1-1701331A Кожух вилки зчеплення пилозахисний Кожух вилки зчеплення пилозахисний
11 LF481Q1-1702170A Трубка гідравлічна Трубка гідравлічна
12 LF481Q1-1702038A Кронштейн троса перемикання передач Кронштейн троса перемикання передач
13 LF481Q1-1702039A Кронштейн троса вибору режиму передач Кронштейн троса вибору режиму передач
14 LF481Q1-1701027A Датчик ввімкнення ліхтаря заднього ходу Датчик ввімкнення ліхтаря заднього ходу
15 LF481Q1-1701029A Шайба алюмінієва датчика заднього ходу 18.2×25×2
16 LF481Q1-1701029B Прокладка пробки мідна 18.2×25×2 Прокладка пробки мідна 18.2×25×2
17 LF481Q1-1702037A Втулка раковини трансмісії (15×18×10) Втулка раковини трансмісії (15×18×10)
18 LF481Q1-1701332A Скоба вижимного підшипника Скоба вижимного підшипника
19 Q1840816 Болт М8 Болт М8
BOLT - HEXAGON FLANGE
20 LF481Q1-1701335A Зажим Зажим
21 LF479Q1-1702210D Фіксатор штока 1 Фіксатор штока 1
22 LF479Q1-1702230D Фіксатор штока 2
23 LF479Q1-1702240D Фіксатор штока 3 Фіксатор штока 3
24 LF479Q1-1701034D Жолоб підводу масла Жолоб підводу масла
25 LF481Q1-1701033A Фіксатор вала вибору передач Фіксатор вала вибору передач
26 LF479Q1-1701026D Пробка КПП (M18×1.5) Пробка КПП (M18×1.5)
27 LF47LF481Q1-1701336A Магніт квадратний
28 LF481Q1-1701030A Сальник первинного валу 23×37×7R Сальник первинного валу 23×37×7R
29 LF481Q1-1701190A Кришка масляного тунеля Кришка масляного тунеля
30 LF481Q1-1701024A Кронштейн трубки Кронштейн трубки
31 LF481Q1-1701025A Болт кронштейна трубки M8×15 Болт кронштейна трубки M8×15
32 LF479Q1-1701333D Опора вилки зчеплення Опора вилки зчеплення
33 LF481Q1-1701029C Мідна шайба
34 Q1840820 Болт M8 Болт M8
BOLT - HEXAGON FLANGE
.