РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Автомобілі від відомого бренду Xiaomi - міф чи реальність?

06.04.2021

Гігантські технічні корпорації вже давно придивляються до ринку автомобілів. Намагаються створити автомобіль, здатний зробити революцію в промисловості і Google, і Apple з Microsoft, і навіть Яндекс.

Але на сьогоднішній день жоден гігант світу електроніки та ІТ так і не зміг представити автомобіль власної розробки. Китайський ринок не виняток, тут теж постійно з'являються нові гравці, які займаються розробкою електроавтомобілів з функцією автопілота.

Xiaomi auto. Фото 1

І ось китайська Xiaomi вже створює дочірнє підприємство з випуску електрокарів. Про вихід на авторинок було опубліковано заяву в своїх акаунтах в Twitter і Facebook. Компанія з випуску машин буде на 100% у власності Xiaomi. Інвестиції на першому етапі складуть не менше 10 млрд. юанів (1,5 млрд. Доларів США), а в найближчі 10 років їх обсяг збільшиться, як мінімум, до 10 млрд доларів. Нову компанію очолить Лей Цзюнь - засновник Xiaomi.

Xiaomi auto. Фото 2

Передбачається, що нова компанія буде випускати саме «розумні» авто, за допомогою яких будь-який користувач «зможе просто насолоджуватися життям». Природно новинка буде зорієнтована на масовий ринок, зможе легко підключатися до інших пристроїв (розумні годинник, смартфони і т.д.) в системі Xiaomi. Перші моделі, по словах представників, зможуть бути представлені вже в 2023 році.

» Всі новини

Проголосувало   2
.