РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

У Китаї відкриті продажі нового седана Changan Eado DT

03.04.2018

Випуском нової моделі китайської машини будь-якої марки зараз нікого не здивуєш. Більш того, багато які з новинок так і залишаються практично непоміченими, в тіні. Але тут інша справа. Changan Eado DT автомобіль, який ні за зовнішнім виглядом, ні за якістю збірки, ні по ходових якостях зовсім не схожий на звичні нам китайські автомобілі.

Changan Eado DT. Фото 1

Новинка від компанії Changan представлена ​​десятком комплектацій, ціна нового седана на ринку Китаю коливається від 54 900 до 80 900 юанів (8750 - 12800 доларів США).

Changan Eado DT автомобіль, який в модельному ряду Changan змінив добре відому раніше Changan Yuexiang V7, і сконструйований на її основі.

Changan Eado DT. Фото 2

Новий седан від Changan буде випускатися з двома бензиновими двигунами: трициліндровим турбомотором об'ємом 1 літр і потужністю 117 к.с., і більш старим атмосферним агрегатом об'ємом 1,6 літра, потужністю 125 к.с. Однолітровий двигун йде в парі тільки з шестиступінчастою механічною КПП, а його побратим оснащується або чотириступінчастим автоматом, або п'ятиступінчастою "механікою".

Changan Eado DT. Фото 3

Незважаючи на вкрай невисоку ціну, оснащення Changan Eado DT більш ніж гідне - крім уже класичних зручностей (клімат-контроль, парктронік, повний електропакет і т.п.) тут є навігаційна і мультимедійна система оснащена сенсорним екраном розміром 10,25 дюйма.

У седана Changan Eado DT пристойна кількість конкурентів - і вже добре відомі автолюбителям Chery Arrizo 5, Geely Vision, так і ще недостатньо розкручений FAW Besturn B30. Але завдяки дійсно хорошому оснащенню, досить високій якості збірки і окремим компонентам автомобіля практично немає сумнівів в тому, що та машина складе вагому частку на авторинку Китаю і далеко за його межами.

» Всі новини

Проголосувало   4
.