РусскийУкраїнськаЧас роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-15.00, Нд: вихідний

Каталог запчастин Chery Jaggi QQ6 (S21)

Головка циліндра

Головка циліндра Chery Jaggi QQ6 (S21). Артикул: 473-GG
Номер Каталожний номер Фото Назва
1 473H-1003021 Маслоз'ємний ковпачок Маслоз'ємний ковпачок
Seat washer-intake valve
2 473H-1007011BA Клапан впускний Клапан впускний
Valve-intake
3 481H-1003023 Направляюча клапана Направляюча клапана
Valve pipe
4 481H-1007020 Сальник клапана (ковпачок маслозйомний) Сальник клапана (ковпачок маслозйомний)
Valve oil seal
5 473H-1007013 Опора пружини клапана нижня Опора пружини клапана нижня
Seat-valve spring Lower
6 473H-1007014BA Пружина клапана Пружина клапана
Valve spring
7 473H-1007015 Опора пружини клапана верхня Опора пружини клапана верхня
Seat-valve spring upper
8 481H-1007018 Сухарь клапана Сухарь клапана
Valve block
9 473H-1003022 Шайба ущільнювача клапана Шайба ущільнювача клапана
Sear washer-exhaust valve
10 473H-1007012BA Клапан випускний Клапан випускний
Valve-exhaust
11 481H-1003031 Болт положення розподільного валу маслопроводу Болт положення розподільного валу маслопроводу
Bolt cameshaft position oil pipe
12 481H-1003033 Шайба болта ГБЦ Шайба болта ГБЦ
Washer-cylinder cap bolt
13 481H-1003082 Болт головки блоку циліндрів Болт головки блоку циліндрів
Cylinder head bolt M10x1.5
14 481F-1006020 Сальник распредвала Сальник распредвала
Oil seal-camshaft 30x50x7
15 481H-1006019 Кільце датчика положення распредвала Кільце датчика положення распредвала
Sensor-camshaft-signal pulley
16 481H-1007030 Рокер клапана Рокер клапана
Rocker arm assy
17 473F-1006035BA Вал розподільний випускний Вал розподільний випускний
Camshaft-exhaust
18 473F-1006010BA Вал розподільний впускний Вал розподільний впускний
Camshaft-air intake
19 481H-1003086 Скоба металева (для монтажу двигуна) Скоба металева (для монтажу двигуна)
Hanger
20 480EC-1008081 Болт Болт
Bolt
21 481H-1003063 Болт кріплення скоби распредвала Болт кріплення скоби распредвала
Bolt-bearing cover camshaft
22 473F-1003010 Головка блоку циліндрів Головка блоку циліндрів
Cylinder head
23 481H-1007040 Гідрокомпенсатор клапана Гідрокомпенсатор клапана
Hydraulic tappet assy
24 481H-1008032 Шпилька m6x20 Шпилька m6x20
Stud M6x20
25 473H-1003080 Прокладка головки блоку циліндрів (ГБЦ) Прокладка головки блоку циліндрів (ГБЦ)
Gasket-cylinder
26 481H-1008112 Шпилька M8x20 Шпилька M8x20
Stud M8x20
27 481H-1003062 Болт m6x30 Болт m6x30
Bolt-hexahon flange M6x30
28 S21-1121020 Рейка паливна (рампа) Рейка паливна (рампа)
FUEL GUIDE ASSY
29 S21-1121030 Форсунка паливна Форсунка паливна
INJECTOR
30 S21-1121040 Ущільнювач форсунки Ущільнювач форсунки
Seal-fuel nozzle
.